MASKULENITE – ÜCRETLİ CANLI YAYINLAR

MASKULENITE – ÜCRETLİ CANLI YAYINLAR

Maskulenite platformunun ÜCRETLİ CANLI YAYIN sistemidir.

Tyler’ın şahsı tarafından gerçekleştirilir.

Uzun yayınlardır, KONUŞULMAYAN KONULAR konuşulur. Saran sohbet&muhabbet esnasında, KİŞİNİN hayat “algısının” kendiliğinden değişmesi sağlanır.

Ciddi olduğu kadar Eğlence, Eğlence olduğu kadar Ciddiyet esastır.

EZBERE formüller, taktikler, Kişisel Gelişim bilgileri VESAİRE yoktur. Muhabbet tarzı ilerler. Spesifik bir alana yoğunlaşan değil, HAYATIN DOĞAL AKIŞINA uygun muhabbet gerçekleşir.

Yayın başı ücret, 8 Eylül 2022 itibariyle 20 TL’dir. Toplu alım imkanı mevcuttur. Örneğin, İlgili IBAN bilgilerinin sunulduğu Hesap’a 200 TL gönderip “10 adet YAYIN HAKKI satın aldım.” Diyebilirsiniz.

Toplu alımlarda indirim bulunmamaktadır. Çünkü zaten yakında, ZAMLAR gelecek; (Tyler’ın sisteminde Her şeyin fiyatı SÜREKLİ olarak artar.) Dolayısıyla TOPLU ALIM yapmış kişi, kısa sürede İNANILMAZ düzeyde KAR  edecek.

Bunun yanında,

Maskulenite Organizasyonu içerisinde, 8 Eylül 2022 itibariyle; Her bir gece canlı yayınına aşağı-yukarı 25-30 Bandında sayıda İNSAN giriş yapmaktadır. Bu KİŞİLERİN her bir tanesine, YAYININ nasıl geçtiğini sorabilirsiniz. Memnuniyet oranı, %100’dür. 

“Muhtemelen şöyle bir yayındır.” Diye düşünmemeniz gerekir. Benim muhabbetim, eğlencem, SOHBET TARZIM; Taklit edilemez. ÇOK PİS EZBER BOZARIM. 

Şu güne kadar yayın’a giren insanlardan HER BİR TANESİ, “Böyle şeylerin muhabbetinin çevrileceğini, böyle şeyler söyleyeceğini Aklımın ucundan geçirmiyordum abi.” İfadesini kullanmıştır.

EFSANEVİ CANLI YAYINLAR. 

Türkiye’de Muadili yok.

Ben, kendim biliyorum. SOSYAL MEDYA ortamıyla yakından İlişkiliyim. Öyle dışardan bakmıyorum mevzuya, VE yok. %10 bile yaklaşanını bulamazsın. ENERJİ farkı çok yüksek.

Sönmez Dayı’nın gidişinin ardından, Türkiye’de; 10 sene sonra İLK gerçek TAŞŞAK MUHABBETİ ortamını ben kurdum. 

TAKLİT EDİLEMEZ. 

Aramıza Katıl. 

Not: İstediğiniz kadar giriş HAKKI satın aldıktan sonra, Konuyla alakalı Twitter @maskulenitedc hesabını, AÇIK ve NET bir dille bilgilendirin.